סדנת צילום מסלולי כוכבים ושביל החלב

רוצים לצלם מסלולי כוכבים ואת שביל החלב?

סדנת צילום ייחודית בשטח בה תלמדו איך לצלם את שביל החלב, ומסלולי כוכבים – ולהוציא תמונות מדהימות!
הסדנה בנויה במפגש אחד של עד 6 שעות וכוללת – הדרכה בשטח – איך לצלם את שביל החלב, באילו פרמטרים וציוד משתמשים, איפה מצלמים אותו, מתי ניתן ומומלץ לצלם את השביל, איך מייצרים תמונה יפה ומעניינת עם השביל ופרטים חשובים נוספים.

נתחיל בצילום שביל החלב ועזרה בשטח.

בסיום ההדרכה – צילום מסלול כוכבים – טכניקה בה ניתן ליצור תמונות של מסלולי הכוכבים בשמי הלילה. ההדרכה כוללת הסבר בשטח על הצילום, עריכת התמונות והצבת המצלמות לצילום במיקום יפה שנבחר.

נוודא שכל משתתף הצליח לצלם את השביל ולהבין את הפרטים. 

הסדנאות הקרובות:

הסדנאות הבאות:
יום חמישי 02/06/2022
יום שישי 03/06/2022

מחיר הסדנה – 450 ש"ח למשתתפ/ת. מלווה\אורח ללא מצלמה – 100 ש"ח. בסיום הסדנה תצאו עם ידע מעשי בעזרתו תוכלו לצאת לבד לצילומי כוכבים !!!
מספר המקומות מוגבל - מהרו להרשם >>

*הצילום לא דורש ידע מוקדם בנושא, אך דורש היכרות עם המצלמה, מצלמה DSLR\מירורלס (לא משנה אם CROP או FF), עדשות רחבות בלבד – מקסימום 35MM על FF או 27 על קרופ.
*ציוד חובה לצילום מסלולי הכוכבים: חצובה יציבה, שלט המאפשר צילום ברצף. מצלמות ניקון מסדרה 7100 ומעלה לא צריכות שלט חיצוני.
*הסדנה מיועדת ל 5 עד 10 משתתפים בלבד.

*מיקום הסופי יימסר לקראת הסדנה – אזור מכתש רמון. *הסדנה יכולה להתבטל במידה ומזג האוויר לא יאפשר צילום, או אם לא יהיו מספיק נרשמים. במידה והסדנה תתבטל – יוחזר התשלום במלואו.
*תשלום – התשלום בכרטיס אשראי. ביטולים – עד שבוע לפני הסדנה – ניתן לבטל והכרטיס לא יחויב. עד 48 שעות לפני הסדנה – החזר של 50% לאחר מכן לא יינתנו החזרים.