סדנת צילום מסלולי כוכבים ושביל החלב

רוצים לצלם מסלולי כוכבים ואת שביל החלב?

סדנת צילום ייחודית בשטח בה תלמדו איך לצלם את שביל החלב, ומסלולי כוכבים – ולהוציא תמונות מדהימות!
הסדנה בנויה במפגש אחד של עד 6 שעות וכוללת – הדרכה בשטח – איך לצלם את שביל החלב, באילו פרמטרים וציוד משתמשים, איפה מצלמים אותו, מתי ניתן ומומלץ לצלם את השביל, איך מייצרים תמונה יפה ומעניינת עם השביל ופרטים חשובים נוספים.

שימו לב- זו סדנת שביל החלב האחרונה השנה.
בסיום ההדרכה – צילום שביל החלב ועזרה בשטח. בתחילה נוודא שכל משתתף הצליח לצלם את השביל ולהבין את הפרטים. 

לאחר מכן, נמשיך בצילום מסלולי כוכבים – טכניקה בה ניתן ליצור תמונות של מסלולי הכוכבים בשמי הלילה. ההדרכה כוללת הסבר בשטח על הצילום, עריכת התמונות והצבת המצלמות לצילום במיקום יפה שנבחר. 
הסדנה הקרובה ביום חמישי 26/09/2019, 280 ש"ח למשתתף. 

בסיום הסדנה תצאו עם ידע מעשי בעזרתו תוכלו לצאת לבד לצילומי כוכבים !!!
מספר המקומות מוגבל - מהרו להרשם >>

*הצילום לא דורש ידע מוקדם בנושא, אך דורש היכרות עם המצלמה, מצלמה DSLR\מירורלס (לא משנה אם CROP או FF), עדשות רחבות בלבד – מקסימום 35MM על FF או 27 על קרופ.
*ציוד חובה לצילום מסלולי הכוכבים: חצובה יציבה, שלט המאפשר צילום ברצף. מצלמות ניקון מסדרה 7100 ומעלה לא צריכות שלט חיצוני.
*הסדנה מיועדת ל 5 עד 10 משתתפים בלבד.

*מיקום הסופי יימסר לקראת הסדנה – אזור מכתש רמון. *הסדנה יכולה להתבטל במידה ומזג האוויר לא יאפשר צילום, או אם לא יהיו מספיק נרשמים. במידה והסדנה תתבטל – יוחזר התשלום במלואו.
*תשלום – התשלום בכרטיס אשראי. ביטולים – עד שבוע לפני הסדנה – ניתן לבטל והכרטיס לא יחויב. עד 48 שעות לפני הסדנה – החזר של 50% לאחר מכן לא יינתנו החזרים.